Олена Костевич стала переможницею другого єтапу Кубка світу з кульової та стендової стрільби

17.04.2016 р. українка Олена Костевич стала переможницею другого єтапу Кубка світу з кульової та стендової стрільби, який проходить у Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Олена завоювала золото у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.

Костевич захопила лідерство після стартового етапу і надалі нарощувала перевагу. У фінальній дуелі українка зустрілася з представницею Болгарії Антоанетою Боневою. Маючи запас у 5 очок перед заключними двома пострілами, Олена без проблем зберегла перше місце. Підсумковий результат Костевич — 201,7. У Боневої, яка стала другою, підсумкова сума виявилася на 4 очки менша. Замкнула трійку Ксе Шунь Тео з Сінгапуру.

Відзначимо, що для Костевич ця перемога стала сьомою на етапах Кубка світу, але тільки першою за останні чотири роки. Попередній раз українка вигравала на таких стартах ще перед Олімпіадою в Лондоні. Всього ж на рахунку Олени 15 медалей на Кубках світу.

Нагадаємо, що у 2016 році Костевич стала чемпіонкою Європи, вигравши якраз у стрільбі з пневмотичного пістолета на дистанції 10 метрів.

ПАТ «Ічняньский завод сухого молока та масла» є спонсором Олени Костевич і щиро вітає спортсменку з перемогою!