Сировина

Близько 20% сировини завод отримує з 7 молочних ферм, що як і завод входять до складу групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ». Ферми знаходяться в Чернігівській та Сумській областях. Загальне поголів’я ВРХ протягом 2013 року налічувало 2680 голів, з яких 1250 - дійне стадо. Сьогодні продуктивність корів складає 5500 літрів на рік. Базова порода - голштинська (молочна).

На фермах виробляється молоко стабільно високої якості: вміст білка - не менше 3,1%, жиру - 3,7%, мікробіологічна забрудненість менше 300 тис/м3, вміст соматичних клітин - менше 400 тис.

Дадатково сировина закуповується в Ічнянському, Прилуцькому, Срібнянському, Варвинському, Талалаївському, Борзнянському, Бахмацькому, Сосницькому та Корюківському районах Чернігівщини та Роменському і Липоводолинському районах Сумщини. В Полтавській області молоко закуповується в Оржицькому та Гребінківському районах, а в Черкаській області - у Чорнухинському і Драбівському районах.

Для приймання молока від населення функціонує 92 приймальних пунктів молока, з яких 19 - стаціонарні - з холодильним та лабораторним обладнанням. Для централізованого збору молока на півдні Чернігівської області функціонує ТОВ «Срібнянський молокозавод», який розташований в смт. Срібне.

FaLang translation system by Faboba
МОЛОКО А2МОЛОКО А2
Лист покупцюЛист покупцю
Видео Реклама
НагородиНагороди