Шановні партнери,
клієнти
,

Наші традиції формуються вже понад 45 років – саме стільки часу працює ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла», одне з провідних підприємств Чернігівщини.

Завдяки застосуванню новітніх технологій сьогодні завод переробляє 100-180 тонн молока на добу з урахуванням сезонного чиннику і може виробляти до 20 тонн сухого молока та масла на добу.

Нині на заводі працює понад 430 співробітників, кожен з яких завдяки своїй  професійності та досвіду роботи сприяє розвитку підприємства та вирішенню поставлених  завдань. Саме високий рівень кваліфікації працівників, їх відданість справі, разом з сучасним рівнем організації виробництва та новітніми технологіями є результатом того, що впродовж останніх років завод отримує нагороди загальнонаціонального рівня за якість своєї продукції.

Протягом останніх років наша команда здобула низку почесних нагород: «Золота фортуна», «Вища проба», «Українське найсмачніше», «Регіони України пропонують», «Лідер харчової і переробної промисловості України», «Чернігівська якість», «100 кращих товарів України», «Кращий вітчизняний товар», «Виробник кращих товарів», «Суспільне визнання».

За результатами проведення Міжнародного Економічного Рейтингу «Ліга кращих» ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла» було визнано «Підприємством року-2012». За обсягами переробки молока ми сьогодні увійшли до десятки найкращих підприємств в масштабах України.

Вся продукція виробляється з натурального свіжого, екологічно чистого молока без рослинних домішок за сучасною технологією з дотриманням традиційних українських технологій та зі збереженням усіх смакових якостей, вітамінного і білкового складу та енергетичної цінності.

З 1993 року наше сухе молоко експортується в близько 30 країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Ми і далі будемо розвиватися, збільшуючи обсяги закупівель якісного молока, розширюючи асортимент та виробництво високоякісної конкурентно-спроможної продукції, підвищуючи ефективність виробництва і, як результат, зберігаючи лідерські позиції. Вважаю, що в нашої команди є всі необхідні для цього знання та досвід.

Щиро Ваш,
Віктор Кияновський
Голова Правління ПАТ «Ічнянський завод сухого молока та масла»

FaLang translation system by Faboba